
Компанія Deye є одним із високотехнологічних підприємств. Deye є головним виробником на світовому ринку сонячних інверторів.
Deye спеціалізується на наданні комплексних рішень для фотоелектричних енергетичних систем, включаючи рішення для житлових та комерційних електростанцій. Крім того, Deye пропонує правильний пристрій для кожного застосування: для всіх типів модулів, для підключення до мережі та автономних мереж, а також гібридної інверторної системи, для невеликих будинків та комерційних систем. Як технологічно орієнтована компанія Deye завжди прагне досліджувати та розробляти нові передові технології для забезпечення ефективності та надійності продуктів.
Гібридний трифазний інвертор SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 Deye потужністю 80 кВт (380 В) призначений для комерційних і промислових СЕС та забезпечує ефективну роботу з високовольтними акумуляторними системами.
Особливості:
- 100% незбалансований вихід
- AC-з'єднання для модернізації існуючої сонячної системи
- Макс. 10 шт. паралельно для роботи в мережі та поза мережею; Підтримка декількох батарей паралельно
- Макс. струм заряджання/розряджання 160 А
- Високовольтна батарея, вища ефективність
- Підтримка до 6 сценаріїв керування зарядом/розрядом
- Підтримка накопичення енергії від дизельного генератора
Технічні характеристики
| Модель | SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 |
| Вхідні дані акумулятора | |
| Тип акумулятора | Lithium-ion |
| Діапазон напруги акумулятора (В) | 160–1000 |
| Макс. зарядний струм (A) | 80+80 |
| Макс. струм розряду (A) | 80+80 |
| Стратегія заряджання літій-іонної батареї | Самоадаптація до BMS |
| Кількість входів батареї | 2 |
| Вхідні дані рядка PV | |
| Макс. доступна потужність PV (Вт) | 160000 |
| Макс. вхідна потужність PV (Вт) | 128000 |
| Макс. вхідна напруга PV (В) | 1000 |
| Пускова напруга (В) | 180 |
| Діапазон напруги MPPT (В) | 150–850 |
| Номінальна вхідна напруга PV (В) | 650 |
| Макс. робочий вхідний струм PV (A) | 36+36+36+36+36+36 |
| Макс. вхідний струм короткого замикання (A) | 54+54+54+54+54+54 |
| Кількість MPP-трекерів / кількість рядків MPP-трекера | 6 / 2+2+2+2+2+2 |
| Вхідні / вихідні дані змінного струму | |
| Номінальна вхідна / вихідна активна потужність змінного струму (Вт) | 80000 |
| Макс. повна вхідна / вихідна потужність змінного струму (ВА) | 88000 |
| Номінальний вхідний / вихідний струм (A) | 121,3 / 115,9 |
| Макс. вхідний / вихідний струм (A) | 133,4 / 127,6 |
| Максимальний безперервний прохідний змінний струм (від мережі до навантаження) (A) | 200 |
| Пікова потужність (поза мережею) (Вт) | 1,5 номінальної потужності, 10 с |
| Діапазон регулювання коефіцієнта потужності | від 0,8 випередження до 0,8 відставання |
| Номінальна вхідна / вихідна напруга / діапазон (В) | 220/380 В, 230/400 В, 0,85Un–1,1Un |
| Номінальна вхідна / вихідна частота / діапазон (Гц) | 50 / 45–55, 60 / 55–65 |
| Форма підключення мережі | 3L+N+PE |
| Загальний коефіцієнт гармонічних спотворень THDi | <3% (від номінальної потужності) |
| Інжекція постійного струму | <0,5% In |
| Ефективність | |
| Макс. ККД | 98,7% |
| ККД за євростандартом | 98,1% |
| ККД MPPT | >99% |
| Захист обладнання | |
| Інтегровано | Захист від зворотної полярності постійного струму, захист від перенапруги та короткого замикання на виході змінного струму, тепловий захист, моніторинг DC-компонентів, AFCI (опційно), захист від острівного режиму, DC-вимикач, контроль опору ізоляції, виявлення залишкового струму (УЗО — пристрій захисного відключення) |
| Рівень захисту від перенапруги | ТИП II (DC), ТИП II (AC) |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв’язку | RS485 / RS232 / CAN |
| Режим моніторингу | GPRS / Wi-Fi / Bluetooth / 4G / LAN (опційно) |
| Загальні дані | |
| Діапазон робочої температури ( ) | від –40 до +60 , при >45 — зниження потужності |
| Допустима вологість | 0–100% |
| Допустима висота встановлення (м) | 3000 |
| Рівень шуму (дБ) | ≤65 |
| Ступінь захисту (IP) | IP65 |
| Топологія інвертора | Неізольований |
| Категорія перенапруги | OVC II (DC), OVC III (AC) |
| Розміри (Ш×В×Г мм) | 606×927×314 |
| Вага (кг) | 105 |
| Тип охолодження | Інтелектуальне повітряне охолодження |
| Гарантія | 5/10 років (залежить від місця встановлення) |
| Стандарти мережі | IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105 |
| Стандарти безпеки / EMC | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 121.3 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.987 |
| Номінальна потужність | 80000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 120000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 6 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98.7 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Паралельне з'єднання | Підтримується |
| Струм заряду АКБ (А) | 160 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Висота | 927 мм |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 322 889 ₴






