
Гібридний інвертор 10кВт 48В однофазний+WiFi, SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3, Deye
77 491 ₴
- В наявності
- Код: 69,443001
- +380 (93) 177-57-13
Компанія Deye є одним із високотехнологічних підприємств. Deye є провідним виробником на світовому ринку сонячних інверторів.
Deye спеціалізується на наданні комплексних рішень для фотоелектричних енергетичних систем, включаючи рішення для житлових та комерційних електростанцій. Крім того, Deye пропонує відповідний пристрій для кожного застосування: для всіх типів модулів, для підключення до мережі та автономних систем, а також гібридну інверторну систему для невеликих будинків і комерційних систем. Як технологічно орієнтована компанія, Deye завжди прагне досліджувати та розробляти нові передові технології для забезпечення ефективності та надійності продуктів.
Гібридний інвертор 10кВт 48В однофазний SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 Deye — це інтелектуальна платформа моніторингу
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу, інвертори Deye цієї серії підтримують дистанційне вимкнення одразу при виникненні аварії. Налаштування параметрів та оновлення програмного забезпечення відбувається віддалено, що полегшує експлуатацію та обслуговування фотоелектричних установок.
Особливості:
- Кольоровий сенсорний LCD дисплей, ступінь захисту IP65
- AC з'єднання для модернізації існуючої сонячної системи
- Макс. струм зарядки/розрядки 250A
- 6 часових режимів для зарядки/розрядки батареї
- Підтримка зберігання енергії від дизельного генератора
- Макс. 16 шт. паралельно для роботи в мережі та поза мережею
- Підтримка паралельної роботи декількох батарей
Технічні характеристики:
| Модель | SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 |
| Вхідні дані акумулятора | |
| Тип батареї | Свинцево-кислотна або літій-іонна |
| Діапазон напруги батареї (В) | 40-60 |
| Макс. струм заряду (А) | 220 |
| Макс. струм розряду (А) | 220 |
| Стратегія заряду Li-ion | Самоадаптація до BMS |
| Кількість входів батареї | 1 |
| Вхідні дані PV | |
| Макс. підключена PV потужність (Вт) | 20000 |
| Макс. DC вхідна потужність (Вт) | 16000 |
| Макс. DC вхідна напруга (В) | 500 |
| Напруга старту (В) | 125 |
| Діапазон MPPT (В) | 150-425 |
| Номінальна DC напруга (В) | 370 |
| Макс. робочий вхідний струм PV (А) | 26+26+26 |
| Макс. струм короткого замикання (А) | 44+44+44 |
| Кількість MPPT / Стрінгів | 3 / 2+2+2 |
| Вхідні/вихідні дані AC | |
| Номінальна активна потужність (Вт) | 10000 |
| Макс. вхідна/вихідна потужність змінного струму (VA) | 11000 |
| Пікова потужність (Вт) | 20000 (10 секунд) |
| Номінальний струм AC (А) | 45.5/43.5 |
| Макс. струм AC (А) | 45.5/43.5 |
| Макс. наскрізний струм AC (А) | 50 |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 випереджуючий до 0.8 відстаючий |
| Номінальна напруга/діапазон (В) | 220/230 0.85Un-1.1Un |
| Частота мережі (Гц) | 50/45-55, 60/55-65 |
| Форма підключення до мережі | L+N+PE |
| THDi | <3% |
| DC інжекція | <0.5%ln |
| Ефективність | |
| Макс. ККД | 97.6% |
| Євро ККД | 96.5% |
| ККД MPPT | >99% |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 45.5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.976 |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 20000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 12000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Напруга АКБ (В) | 48 В |
| Паралельне з'єднання | Підтримується |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 670 мм |
| Вага | 35.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 120 мес. |
| potuzhnst | 10 |
| naprugaV | 48 |
| osoblivost | Функція підмішування, Продаж за зеленим тарифом, Правильна синусоїда, Підключення генератора |
| kontroler | MPPT |
| klkstFaz | 1 |
| tipNvertora | Гібридні інвертори |
| vseVOdnomu | 0 |
- Ціна: 77 491 ₴



